Jsme jiní!

Důležité je zmínit, že nejsme (a ani nechceme být) jen jedna z dalších svatebních agentur – my jsme jiní a výjimeční! A to zejména v tom, že pro Váš velký den nabízíme zázemí, které je nám téměř domácím a které dokonale známe. Průběh obřadu, hostiny a celkové koordinace tedy můžeme zajistit opravdu zcela dle Vašich představ a s hladkým průběhem.

Specializujeme se na svatby výhradně  a exkluzivně pouze v Barrio Gotico Cafe, v Kurdějově a okolí – známe se s místními majiteli, dodavateli a Váš den tak máme pevně pod kontrolou.

Nechceme, aby Vaše svatba pro nás byla jen další obyčejnou prací či zakázkou. Vaši svatbu bereme jako poslání, úkol, ale i zábavu a velice pečlivě si zakládáme na osobním přístupu. Můžeme Vám zaručit, že Váš den bude nejen nezapomenutelný, ale zároveň že proběhne v klidu a bez zbytečného stresu.

Sdělte nám Vaše představy a my uděláme maximum pro to, aby se Váš svatební den stal zcela jedinečným a originálním.

Co nabízíme?

V podstatě cokoliv budete žádat. Jsme schopni vyplnit jakoukoliv Vaši představu –  zajistit civilní i církevní svatební obřad včetně veškerých úředních formalit, svatební hostinu, slavnostní raut, sweet bar, svatební dort a cukroví, veškeré dekorace, organizaci a koordinaci, dopravu a ubytování hostů, doporučení jednotlivých dodavatelů, fotografa/video, vizážistku i svatební salon/styling.

I přes to, že se specializujeme pouze na jednu oblast – v našich možnostech je uspořádat Vám svatební obřad na opravdu originálních a nezapomenutelných  místech – přímo ve venkovních prostorách Barrio Gotico Cafe, v kostele svatého Jana Křtitele v Kurdějově nebo jeho přilehlém okolí, v kouzelném mandloňovém sadu, na vinici…fantazii se meze nekladou!

Jsme schopni zkoordinovat kompletně Váš svatební den, poradit, navrhnout vhodné varianty nebo jen zajistit Vámi vybrané konkrétní požadavky. Vše záleží na Vašich preferencích a představách. Osobní schůzka s Vámi  a ujasnění Vašich představ je pro nás proto nezbytné.

Barrio Gotico Cafe

Barrio Gotico Cafe je gurmánská restaurace, spojující tradiční moravskou kuchyni se španělskou, středomořskou. Výborná jídla, doplněná víny z jižní Moravy a španělských vinařských oblastí. To vše se nachází v sousedství kurdějovského gotického kostela svatého Jana Křtitele.